+420 777 061 529
autodopravatoman@centrum.cz
Zemní a výkopové práce Toman Transport s.r.o.

Dokončovací práce Litovel

Dokončovací práce bez starostí v Litovli a okolí


Toman Transport & Spedition s.r.o. je zkušená firma, která se specializuje na dokončovací stavební práce v Litovli a okolí. Nabízíme širokou škálu služeb, včetně terénních úprav, pokládky dlažby a zámkové dlažby, montáže oplocení a zahradních staveb, dopravy materiálu a pronájmu kontejnerů.

Toman Transport & Spedition s.r.o. je váš ideální partner pro všechny druhy dokončovacích stavebních prací v Litovli a okolí. Zajišťujeme komplexní řešení od terénních úprav a výsadby zeleně, přes pokládku dlažby a zámkové dlažby, až po montáž oplocení a zahradních staveb.

 

Kromě dokončovacích stavebních prací se specializujeme i na:

 

  • Autodopravu: Disponujeme vlastním vozovým parkem a zajistíme vám dopravu materiálu, stavebních strojů a dalšího zboží v Litovli a okolí.
  • Kontejnerovou dopravu a pronájem kontejnerů: Nabízíme dopravu a pronájem kontejnerů různých velikostí pro ukládání odpadu a suti v Litovli a okolí.
  • Půjčovnu vozíků: Půjčujeme vozíky za osobní automobil pro snadný transport materiálu.
  • Prodej štěrků a recyklátů: Prodáváme štěrk, kačírek a recykláty pro různé stavební účely v Litovli a okolí.

Toman Transport & Spedition s.r.o. je váš spolehlivý partner pro všechny druhy dokončovacích stavebních prací v Litovli a okolí. Kontaktujte nás a rádi vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Kontaktujte nás
Toman Transport: Dokončete stavbu v Litovli s profesionály