+420 777 061 529
autodopravatoman@centrum.cz
Zemní a výkopové práce Toman Transport s.r.o.

Likvidace odpadů Prostějov

Rychlé a bezproblémové zbavení se stavebního odpadu v Prostějově a okolí


Toman Transport & Spedition s.r.o. je zkušená firma, která se specializuje na likvidaci stavebního odpadu v Prostějově a okolí. Nabízíme širokou škálu služeb, včetně vyklízení objektů, demolice, dopravy a pronájmu kontejnerů a recyklace odpadu.

Toman Transport & Spedition s.r.o. je váš ideální partner pro bezproblémovou likvidaci stavebního odpadu v Prostějově a okolí. Zbavíme vás veškerého odpadu, ať už se jedná o suť, cihly, beton, dřevo, nebo izolační materiály. Zajistíme vyklizení objektu, demolici, dopravu odpadu do recyklačního centra a následnou recyklaci.

 

Kromě likvidace stavebního odpadu se specializujeme i na:

 

  • Zemní práce: Provádíme výkopy základů, terénní úpravy a další zemní práce.
  • Autodopravu: Disponujeme vlastním vozovým parkem a zajistíme vám dopravu materiálu, stavebních strojů a dalšího zboží v Prostějově a okolí.
  • Kontejnerovou dopravu a pronájem kontejnerů: Nabízíme dopravu a pronájem kontejnerů různých velikostí pro ukládání odpadu a suti v Prostějově a okolí.
  • Prodej sypkých materiálů: Prodáváme písek, štěrk, kačírek a další sypké materiály v Prostějově a okolí.

Toman Transport & Spedition s.r.o. je váš spolehlivý partner pro likvidaci stavebního odpadu v Prostějově a okolí. Kontaktujte nás a rádi vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Kontaktujte nás
Toman Transport: zbavte se odpadu v Prostějově bez starostí